Untitled

Turistické zajímavosti v okolí


Jeskyně Na Pomezí

Jeskyně Na Pomezí se nachází na severovýchodě České republiky v Rychlebských horách 2km od Lipové - lázně.Jeskyně Na P..
(8 km)


Jeskyně Na Špičáku

Jeskyně Na Špičáku se nachází u obce Písečná na severu České republiky, severovýchodně od města Jeseník. Je jedna z pr..
(13 km)


Zámek Jánský vrch

Zámek Jánský vrch je jediný přístupný památkový objekt okresu Jeseník. Nachází se na skalnatém kopci nad městěm Javorn..
(11 km)


Ski areál Miroslav

Ski areál Miroslav se nachází v blízkosti města Lipová Lázně v pohoří Jeseníky na severovýchodě České republiky. Areá..
(10 km)


Koupaliště Jeseník

Koupaliště Jeseník je veřejný venkovní plavecký a sportovní areál. Nachází se ve městě Jeseník na Severní Moravě v Če..
(12 km)


Ski areál Petříkov

Ski areál Petříkov se nachází v rekreační osadě blízko města Lipová Lázně v pohoří Hrubého Jeseníku v České republice...
(12 km)


Lyžařské středisko Ramzová

Lyžařské středisko Ramzová se nachází v pohoří Jeseníky na severovýchodě České republiky. Středisko leží v obci Ostruž..
(13 km)


Ski areál Ostružná

Ski areál Ostružná je moderní lyžařský areál. Nachází se v obci Ostružná v Jeseníkách v České republice. Ski areál Ost..
(13 km)


Velké mechové jezírko

Velké mechové jezírko se nachází v oblasti Národní přírodní rezervace Rejvíz v pohoří Jeseníky na severovýchodě České ..
(18 km)


Jeskyně Niedźwiedzia

Medvědí jeskyně se nachází u vsi Stronie Slaskie na jihu Polska.Tato je nejvýznamější jeskyní v celém Polsku. Její dél..
(19 km)


Czarna Góra Ski Area

Czarna Góra Ski Area vyhlášené lyžařské středisko v polském Kladsku. Nachází se nedaleko hranic s Českou republikou , ..
(20 km)


Ski areál Kunčice

Ski areál Kunčice se nachází ve stejnojmené obci na severovýchodě České republiky v oblasti Králického Sněžníku. Leží ..
(17 km)


Kralický Sněžník

Kralický Sněžník je pohoří v České republice přesahující 1000 m.n.m. a hlavní evropské rozvodí. Nachází se na severový..
(20 km)


Proskil Skiareál Branná

Proskil Skiareál Branná je lyžařský areál nacházející se v pohoří Jeseníky v České republice. Leží na trase Hanušovice..
(18 km)


Ski areál Filipovice

Ski areál Filipovice se nachází v pohoří Jeseníky na severovýchodě České republiky. Leží přímo u silnice směr na město..
(18 km)


Ski areál Příčná

Ski areál Příčná je moderní lyžařský areál. Nachází se na okraji města Zlaté Hory v Hrubém Jeseníku v České republice ..
(23 km)


Zlatý důl Złoty Stok

Zlatý důl Złoty Stok je jednou z největších atrakcí Dolního Slezska. Nachází se v jihozápadní části Polska ve městě Z..
(21 km)


Ski areál Berst Hynčice pod Sušinou

Ski areál Berst Hynčice pod Sušinou se nachází ve stejnojmené obci v pohoří Králického Sněžníku na severovýchodě Česk..
(21 km)


Poutní místo Maria Hilfe

Poutní kostel Panny Marie Pomocné leží nedaleko severomoravského města Zlaté Hory, které se nacházejí v Jeseníkách kou..
(24 km)


Ski areál Františkov

Ski areál Františkov se nachází v oblasti Hrubého Jeseníku na trase Hanušovice Jeseník na severovýchodě České republik..
(20 km)


Wodospad Wilczki

Wodospad Wilczki je druhý nejvyšší vodopád v polských Sudetech. Nachází se v Kladsku, nedaleko hranic s Českou republi..
(24 km)


Skiareál Červenohorské Sedlo

Skiareál Červenohorské Sedlo se nachází na Severní Moravě v České republice blízko obce Kouty nad Desnou. Jedná se o v..
(21 km)


Ski areál Přemyslov

Ski areál Přemyslov je moderní lyžařský areál. Nachází se v pohoří Jeseníky v České republice. Leží v Přemyslovském s..
(23 km)


Ski areál Šindelná

Ski areál Šindelná se nachází na okraji obce Kouty nad Desnou v pohoří Jeseníky v České republice. Leží blízko silnice..
(23 km)


Sněžník Dolní Morava

Sněžník Dolní Morava se nachází v pohoří Králický Sněžník na severovýchodě České republiky. Nabízí 3 vleky a jeden dět..
(27 km)


Ski areál Kouty

Ski areál Kouty je nejmodernější lyžařské středisko v České republice . Nachází se na Moravě, v okrese Šupmerk, v Kout..
(24 km)


Chata Švýcarna

Chata Švýcarna je turistická chata stará 121 let. Nachází se v nadmořské výšce 1304 m na nejfrekventovanější části hla..
(25 km)


Ski areál Kareš

Ski areál Kareš se nachází v obci Kouty nad Desnou v pohoří Jeseníky v České republice. Leží asi 15km od Šumperka a ..
(26 km)


Zámek Kamieniec Zabkowický

Rozsáhlý zámek lze navštívit v Polsku,přesněji v jižním Slezsku. Ve 13. století zde řád cisterciáků na místě bývalé tv..
(28 km)


Dlouhé Stráně

Přečerpávací vodní elektrárna Dlouhé Stráně se nachazí v Hrubém Jeseníku nedaleko obce Loučná nad Desnou v okrese Šump..
(27 km)


Praděd

Praděd ( 1492 m.n.m.) je nejvyšší hora Moravy a zvedá se v pohoří Hrubý Jeseník. Je to pátá nejvyšší hora České republ..
(27 km)


Sporthotel Kurzovní

Sporthotel Kurzovní se nachází v národní přírodní rezervaci Praděd , která je situována do chráněné krajinné oblasti J..
(28 km)


Kladsko

Kladsko je jedno z nejstarších měst ve Slezsku. Nachází se v Polsku , v Dolnoslezském vojvodství, uprostřed Kladské ko..
(33 km)


Lyžařský vlek Ludvíkov pod Pradědem

Lyžařský vlek Ludvíkov pod Pradědem je bubínkový vlek. Nachází se ve středu obce Ludvíkov v Jeseníkách v České republi..
(30 km)


Kaňon Bílé Opavy

Řeka Bílá Opava pramení na jižních svazích vrcholu Praděd. Na horním toku tvoří řeka kaňon s četnými peřejemi, kaskáda..
(29 km)


Ski areál Praděd - Ovčárna

Ski areál Praděd - Ovčárna je nejvýše položený lyžařský areál v České republice. Nachází se u nejvyšší hory Hrubého J..
(29 km)


Ovčárna

Horské sedlo a významné turistické středisko Ovčárna (asi 1300m.n.m) se nachází nedaleko pod vrcholem hory Praděd (149..
(29 km)


Pevnost Kłodzko

Pevnost se nachází na Zámeckém vrchu na jihu Polska ve městě Kladsko. Tato impozantní budova představuje hlavní turist..
(34 km)


K-S 12b Utržený

K-S 12b Utržený je dělostřelecká pozorovatelna, vybubovaná před druhou světovou válkou jako součást československého o..
(32 km)


Karlova Studánka

Minerální a klimatické lázně Karlova Studánka se nacházejí v úzkém, hluboce zařezaném údolí Bílé Opavy v centrální čás..
(31 km)


Vojenské muzeum Králíky

Vojenské muzeum Králíky je nejmodernějším vojenským muzeem v České republice . Nachází se severozápadně od města Králí..
(33 km)


Termální koupaliště Velké Losiny

Termální koupaliště Velké Losiny je jediné venkovní termální koupaliště v České republice. Nachází se v areálu Lázní V..
(30 km)


Kostel sv. Michala v Maršíkově

Kostel sv. Michala v Maršíkově leží v obci Maršíkov, která je součástí Velkých Losin. Vesnice se nachází v okrese Šu..
(30 km)


Lázně Velké Losiny

Lázně Velké Losiny patří mezi nejstarší moravské sirné termální lázně. Lázně Velké Losiny se nachází v obci Velké Losi..
(31 km)


Velké Losiny

Velké Losiny leží severně od moravského města Šumperk na východě České republiky. Leží v údolí říček Desná a Losinka v..
(31 km)


Ruční papírna Velké Losiny

Ruční papírna Velké Losiny patří k nejstarším dosud fungujícím papírenským manufakturám v Evropě. Ruční papírna Velké ..
(31 km)


Lyžařský areál Annaberg Andělská hora

Lyžařský areál Annaberg Andělská hora se nachází za městěm Andělská Hora u hlavní silnice mezi Vrbnem pod Pradědem a B..
(34 km)


Lyžařský areál Annaberg Suchá Rudná

Lyžařský areál Annaberg Suchá Rudná se nachází v obci Suchá Rudná v Jeseníkách v České republice. Obec Suchá Rudná se..
(34 km)


Zámek Velké Losiny

Zámek Velké Losiny se nachází na jižním okraji stejnojmenné obce Velké Losiny. Město leží v Olomouckém kraji, v podhůř..
(32 km)


Sportareál České Petrovice

Sportareál České Petrovice se nachází v Orlických horách v České republice. Leží 17 km severovýchodně od města Žamberk..
(39 km)


Lyžařské středisko Klepáčov

Lyžařské středisko Klepáčov se nachází ve stejnojmené obci na severovýchodě České republiky v pohoří Hrubý Jeseník. Le..
(34 km)


Lyžařský areál Nella Bartošovice

Lyžařský areál Nella Bartošovice se nachází v obci Bartošovice v Orlických horách v České republice. Jedná se o lyžař..
(41 km)


Pevnost Hanička

Pevnost Hanička je opevnění v Česku. Pevnost Hanička měla sloužit v době před 2. světovou válkou k obraně území tehdej..
(42 km)


Ski areál Mladkov - Petrovičky

Ski areál Mladkov - Petrovičky je malý lyžařský areál, který se nachází na severovýchodě České republiky. Leží v obci ..
(40 km)


Lyžařské středisko Malá Morávka - Karlov

Lyžařské středisko Malá Morávka - Karlov je jeden z největších lyžařských areálů. Nachází se v Jeseníkách na severovýc..
(35 km)


Hrad Ząbkowice Śląskie

Hrad Ząbkowice Śląskie je zřícenina hradu v Polsku. Nachází se Dolním Slezsku, cca 20 km severně od města Kłodzko. ..
(36 km)


Šikmá věž v Zabkowice Slaskie

Šikmá věž v Zabkowice Slaskie je unikátní středověká věž, která se nachází v Polsku . Přesně v Dolním Slezsku, v měste..
(37 km)


Dělostřelecká tvrz Bouda

Dělostřelecká tvrz Bouda je největší muzeum československého opevnění pocházejícího z období před začátkem druhé světo..
(39 km)


Skicentrum Říčky

Skicentrum Říčky se nachází Orlických horách na vrchu Zakletý na severovýchodě České republiky. Jedná se o moderní lyž..
(45 km)


Ski areál Farský kopec

Ski areál Farský kopec je menší lyžařský areál. Nachází se v centru Rokytnici v Orlických horách. Nabízí sjezdovku dl..
(46 km)


Najít více zajímavostí »
Vložte zajímavosti v okolí na Váš web »
Mapa na Vašem webu »

Fotky z Panoramio jsou chráněny autorským zákonem